Міне, 5 тамыз, бейсенбі күнгі Токио Олимпиадасының теледидар кестесі. Бейсенбі күнгі маңызды оқиғаларға жартылай финалда АҚШ пен Австралия арасындағы баскетбол ойыны кіреді (қайталау NBC арнасында 10:00, АҚШ-та 15:00). NBC кешкі сағатында жеңіл атлетика, соның ішінде 400 метрге жүгіруде Эллисон Феликс өзінің соңғы Олимпиада ойынын көрсетеді. Сағат 19:30-да NBC сонымен қатар Апрель Росс пен Алекс Клинесмиттің қатысуымен әйелдердің жағажай волейболынан алтын медаль үшін кездесуін көрсетеді. 21:05-те АҚШ әйелдер баскетбол командасы жартылай финалда Сербиямен ойнайды (NBC).



Олимпиаданың толық теледидар кестесі

БЕЙСЕНБІ, 5 ТАМЫЗ





(барлық уақытта Тынық мұхиты)

6.00 – Үстел теннисі; Спорттық өрмелеу – NBCSN



6:00 – Ерлер волейболы (Франция-Аргентина, жартылай финал) – USA Network

7.00 – Жағажай волейболы (жартылай финал); Үстел теннисі (Алтын және қола медаль)- USA Network



8:30 – Ерлер арасындағы көгалдағы хоккей (Австралия-Бельгия, Алтын медаль) – NBCSN

Джеффри жұлдызы сатылатын үй

10.00 – Ерлер баскетболы (АҚШ-Австралия); каноэ/байдарка; Әйелдер су полосы; Спорттық өрмелеу; Велосипедпен жүру – NBC



10.00 – Ерлер баскетболы (Франция-Словения) – NBCSN

11:45 – каратэ; Бокс; Күрес – АҚШ желісі



Түскі уақыт – Үстел теннисі; Жеңіл атлетика – NBCSN

13:45 – Спорттық альпинизм – АҚШ желісі

Сэмми банан балдыры

15.00 – Ерлер баскетболы (АҚШ-Австралия, жартылай финал) – USA Network

15:30 – Әйелдер гольфі, 3-ші раунд – Гольф

17:00 - Жеңіл атлетика; скейтбординг; Дайвинг; Әйелдер жағажай волейболы (Алтын медаль) – NBC

17:00 – Велосипедпен жүру; Canoe Sprint) – АҚШ желісі

17:00 – Әйелдер волейболы (АҚШ-Сербия, жартылай финал) – CNBC

17:30 – Жағажай волейболы (жартылай финал); Әйелдер су полосы (жартылай финал) – NBCSN

18.00 – Әйелдер арасындағы жағажай волейболы (қола медаль) – CNBC

отты ай сақинасы

19.00 – Әйелдер футболы (Канада-Швеция, Алтын медаль) – USA Network

19.00 – көркем гимнастика; Каноэ спринті – CNBC

19.00 – Күрес – Олимпиадалық арна

21:05 – Әйелдер баскетболы (АҚШ-Сербия, жартылай финал) – NBC

21:30 – көркем гимнастика; Дайвинг; Әйелдер гандболы (жартылай финал) – USA Network

21:45 – Әйелдер арасындағы көгалдағы хоккей (қола медаль); Велосипедпен жүру – CNBC

23:00 – Ерлер волейболы (Франция-Аргентина, жартылай финал) – NBCSN

23:30 – Ерлер арасындағы су полосы (жартылай финал) – CNBC

Майкл Коннелли Линкольн заңгерлерінің сериясы

12:30 – жеңіл атлетика; Көркем гимнастика – NBCSN

2:15 – Күрес – Олимпиада арнасы

3:00 – Әйелдер допты хоккей (Алтын медаль) – АҚШ желісі

4:00 – Ерлер футболы (Мексика-Жапония, қола медаль) – NBCSN

4:30 – Көркем жүзу – АҚШ желісі

Қатысты мақалалар

  • Фрэнк Сомервилл қайда? Тыныштық белсенділерді ашуландырады, уақытша тоқтату туралы сұрақтар тудырады
  • Реабилитациядан кейін Джон Мулани Оливия Муннмен «белгісіз» болашаққа тап болады, делінген хабарламада.
  • Пало Альто Ойыншылары фандрейзер, революция
  • Снуп Догг анасы Беверли Тейтке құрмет көрсетеді
  • Хилариа Болдуин Халина Хатчинстің өлімінен кейін «менің Алекім» үшін жанашырлық танытты




Редактордың Таңдауы